Vi som arbetar här

 

   

Susanna Granerfeldt

Verksamhetschef

073-3542221

susanna.granerfeldt@billdalsridklubb.com

 

  Sofia Lundqvist

Ridskolechef (tf verksamhetschef)

0704-851327

Sofia.lundqvist@billdalsridklubb.com

 

 

 

 

Carina Olofsson

Ridlärare/ansvarig hopptävling

Carina.olofsson@billdalsridklubb.com

 

 

 

Jenny Lerge

Ridlärare/ansvarig dressyrtävling

Jenny.lerge@billdalsridklubb.com

 

 

 

 

Tina Murén

Ridlärare/ansvarig hopptävling

Tina.muren@billdalsridklubb.com

 

 

 

 

Eva ”Frasse” Larsson

Ridlärare

eva.larsson@billdalsridklubb.com

 

 

 

 

Karin Hanunu

Ridlärare/ansvarig REAL-gymnasiet

Karin.hanunu@billdalsridklubb.com

 

 

 

 

Maria Hamnered

Ridlärare/administration ridskolan

Maria.hamnered@billdalsridklubb.com

OBS! Allt som rör ridskolan info@billdalsridklubb.com

 

 

 

 

Lisa Johansson

Stallansvarig (tjänsteledig tills vidare)

 

 

 

 

Sandra Bernhard

Stallansvarig

0725-478076 (7-16)

sandra.bernhard@billdalsridklubbcom

   

Theresia Bruhn

Stallskötare

Theresia.bruhn@billdalsridklubb.com

 

 

 

Wilma Wennerbeck

Stallskötare

Wilma.wennerbeck@billdalsridklubb.com

 

 

 

 

Ulrika Wallén

Ridlärare

ulrika.wallen@billdalsridklubb.com

 

 

 

 

Helena Heuman

Ekonomisk administration

Helena.heuman@billdalsridklubb.com

 

 

 

Marianne Ahlm

Tjänstledig Ht 17/VT 18

   

Christoffer Gottlieb

Gårdsansvarig

Christoffer.gottlieb@billdalsridklubb.com

 

 

 

 

Stefan Karlsson

Gårdskarl

0725-478077 (7-16)

Stefan.karlsson@billdalsridklubb.com

   

Joakim Magnusson

Gårdskarl

0725-478077 (7-16)

 

 

   

 

Anna Palmestam

Cafépersonal

 

 

 

 

Danielle Björk

Caféansvarig

0725-478074

Danielle.bjork@billdalsridklubb.com

 

 

 

Helena Martinell

Ridlärare timanställd

Helena.martinell@billdalsridklubb.com

 

 

   

Lolo Heimer

Ridlärare timanställd

Lolo.heimer@billdalsridklubb.com

Publicerat av